اندازه آمریکا تحقیقات کره شمالی تاسیسات هسته ای

اندازه: آمریکا تحقیقات کره شمالی تاسیسات هسته ای وزیر امور خارجه اخبار بین الملل

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری فیلمبرداری «مشت آخر» فخیم‌زاده کی تمام می‌شود؟

تهیه‌کننده فیلم «مشت آخر» اعلام کرد: از سرگیری فیلمبرداری این پروژه به آخر یافتن دوره نقاهت مهدی فخیم‌زاده و به دست آمدن سلامتی کامل او موکول می‌شود.

فیلمبرداری «مشت آخر» فخیم‌زاده کی تمام می‌شود؟

فیلمبرداری «مشت آخر» فخیم زاده کی تمام می شود؟

عبارات مهم : پروژه

تهیه کننده فیلم «مشت آخر» اعلام کرد: از سرگیری فیلمبرداری این پروژه به آخر یافتن دوره نقاهت مهدی فخیم زاده و به دست آمدن سلامتی کامل او موکول می شود.

سیدحامد حسینی در گفت وگویی با ایسنا با تقدیر و قدردانی از کادر پزشکی و درمانی بیمارستان ایرانمهر که مهدی فخیم زاده بیش از یک هفته در آنجا خوابیدن بود، بیان کرد: آقای فخیم زاده در تمام مدت زمانی که در بیمارستان خوابیدن بود به درخواست ما و با هماهنگی بیمارستان، تا وقت ترخیص در بخش مواظبت های خاص باقی ماند آیا که حد ملاقات ها قابل کنترل نبود.

او راجع به فیلم انتشار یافته از مهدی فخیم زاده روی تخت بیمارستان که به وسیله اورژانس انتشار یافته بود، هم گفت: یکی از وظایف تهیه کننده این است که از عوامل پروژه خود و کسی همچون مهدی فخیم زاده که در رأس آن است مواظبت کند و من تمام تلاشم را کردم تا اتفاقی نیفتد که ایشان در شرایطی که روی تخت بیمارستان بودند دیده شوند و این جهت خودشان هم بهتر بود ولی به هر حال اتفاقی افتاد که با من هماهنگ نشده بود و جلوی آن را هم نمی شد گرفت.

وی خاطر نشان کرد: تا وقت صحت و سلامتی کامل مهدی فخیم زاده فیلمبرداری فیلم «مشت آخر» شروع نخواهد شد.

به گزارش ایسنا، فخیم زاده از حدود یک هفته قبل در بیمارستان خوابیدن شد و بعد از آن که چند روزی در حالت بیهوشی به سر برد بعد از برطرف شدن ضایعه ای که به علت ضربه به سرش وارد شده است بود در بخش مواظبت های خاص تحت نظر قرار داده شد و امروز (13 تیرماه) از همان بخش ترخیص شد.

او که اخیرا در شمال کشور مشغول فیلمبرداری آخرین سکانس های فیلم سینمایی جدیدش با نام «مشت آخر» بود، هنگامی که سوار موتورسیکلت بود دچار یک تصادف شدید با موتورسیکلت دیگری شد که با وجود نداشتن شکستگی، به علت ضربه واردشده به سر در بیمارستان طالقانی چالوس خوابیدن و سپس به پایتخت کشور عزیزمان ایران انتقال یافته شد. سطح هوشیاری وی در ابتدا خوب بود ولی از ظهر هفتم تیرماه، میزان هوشیاری پایین آمد که دکتر معالج وی ابراز امیدواری کرد با درمانی که انجام می شود در روزهای آتی روند بهبودی حاصل شود.

فخیم زاده در طول سال ها فعالیت هنری ساخت فیلم هایی همچون «همسر»، «همسفر»، «مسافران مهتاب»، «تاواریش» و «خواستگاری» را در کارنامه کاری خود دارد و در فیلم ها و سریال هایی مانند «آذر، شهدخت، پرویز و دیگران»، «تنهاترین سردار»، «ولایت عشق»، «خواب و بیدار»، «مختارنامه» و «دندون طلا» بازی کرده است.

فیلمبرداری «مشت آخر» فخیم‌زاده کی تمام می‌شود؟

واژه های کلیدی: پروژه | انتشار | درمانی | خوابیدن | بیمارستان | تهیه کننده | بیمارستان | فیلمبرداری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog